top of page
photo_2020-01-20_18-27-44.jpg

Mam na imię Sergiusz

Od mojego ojca jestem Hunem, tak jak ci moi przodkowie, którzy niszczyli Rzym i jego imperium przed tysiącem pięciuset lat. Oni nie mogli znieść tamtej niechlujnej i leniwej postawy, więc zrobili, co mieli zrobić - zburzyli to wszystko. I to właśnie po nich odziedziczyłem totalne brak tolerancji dla wszelkiej niedbałości i lenistwa.

Natomiast z matczynej strony jestem Polakiem. Kiedy ci rzymscy leniuszki konały, przodkowie mojej matki zaczęli budować Polskę od morza do morza. To od niej też odziedziczyłem zamiłowanie do budownictwa i dobrej, domowej atmosfery.

Tak właśnie buduję domy - z pasją do piękna i wygody, ale jednocześnie z całkowitą niechęcią do cwaniaków, niedbałych, leniwych i niekompetentnych pracowników.

Dyktator

Moim przydomkiem jest Dyktator - taki mianownik nadali mi moje załogi, partnerzy i dostawcy. Nie ma co ukrywać, mam mocną niechęć do pracowników budowlanych, którzy są leniwi, nierozgarnięci albo głupi i robią robotę na pół gwizdka. Dlatego, wprowadziłem surową dyscyplinę i ostre zasady na placu budowy i nie ma przebacz.  Jeżeli widzę, że ktoś się obija, to nie zastanawiam się długo - usuwam go z placu budowy w obecności klienta, odbieram mu kasę i zwalniam. Jasne, że w takich warunkach niewielu ludzi może pracować. Z tego powodu, nieprzydatni pracownicy zostają z dala od moich placów budowy, a jedynie godni zaufania są tam zatrudniani. Więc pracuję z naprawdę kompetentnymi i zdyscyplinowanymi fachowcami. 


Jeśli potrzebujesz pewności, że twój dom będzie wybudowany terminowo i bez jakichkolwiek problemów, to z pewnością możesz na mnie liczyć. Jako Dyktator jestem gwarantem jakości i terminowości.

Zadzwoń

Nie jestem żadną gadatliwą sztuką i też nie jestem perfekcyjnym sprzedawcą. Po prostu nie jestem w stanie sprzedać Ci czegoś, czego nie potrzebujesz tylko dlatego, że znam fajne słowa i takie tam. Ale na pewno jestem w stanie szybko zbudować dla Ciebie dobry dom. Taki, w którym będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Zadzwoń do mnie w każdej chwili przed godziną 21. Oto mój osobisty numer telefonu: 739-974-168

bottom of page